Pre spoľahlivého zákazníka v Mainze hľadáme zvárača TIG a potrubára

  • Pracovný pomer:
  • Živnosť

Náplň práce

Zvárač:

  • Zváranie oceľových a nerezových rúr na chladenie/ kúrenie. Dopájanie trás pre kúrenie / chladenie.
  • Priemer rúr DN 15 – 250

Potrubár:

  • Príprava potrubia pre zvárača

Požadujeme

Zvárač:

  • Platné certifikáty
  • Práca vo výške, potrebný preukaz na prácu s plošinou.
  • Pracovné skúsenosti v obore
  • Jazykové znalosti z NJ alebo AJ (jeden z partie)
  • Vodičský preukaz B – je výhodou

Potrubár:

  • Čítanie výkresovej dokumentácie (izometria)
  • Práca vo výške, potrebný preukaz na prácu s plošinou

Ponúkame

  • Hodinovka : zvárač 24,5€, potrubár 22,5€
  • Pracuje sa 10 h denne + sobota 7h
  • Fakturácia raz za 2 týždne, splatnosť 14 dní
  • Práca na živnosť
  • Hradené ubytovanie
  • ASAP Dlhodobá práca (na dobu neurčitú)
  • Miesto výkonu : Nemecko, Mainz

Zaujala vás tato ponuka?

    Anita
    Morvay

    Referentka

    Kontaktujte nás

    Ak máte akékoľvek otázky ohľadne spolupráce, pracovných podmienok, alebo vás zaujíma konkrétna pracovná ponuka, neváhajte nás kontaktovať.